It is currently 14. Nov 2018 23:55

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 12 posts ] 
Author Message
PostPosted: 20. Jan 2014 21:54 
FORCE RECON
FORCE RECON

Ker naš shoutbox še vedno ne zna copy/paste-at URL-jev, dajem link do "Bloke 2014" albuma v to štreno.

https://www.dropbox.com/sc/eh4zafqknizwbw1/MHxcoVIob0

Seveda ste dobrodošli, da prilimate kak highlight photo ali video iz vsem nam omiljenog CQB terena.

Deki

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 20. Jan 2014 23:13 
FORCE RECON
FORCE RECON

Najbl se spomnem hiše št. 2 (aka Parlament), kjer je bil vedno hud boj na stopnicah za 1. nadstropje.

3-4 je bil tudi velikrat overkill, tudi 5 in 10.

Mapa Blok (do not mind the trident):
Image

Ekipa, ki je pwnala vsepovprek (res smo bli uigrani, I shit you not):
Image

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 20. Jan 2014 23:23 
FORCE RECON
FORCE RECON

Aja, še par cvetk:
- Lucov prvi fajt, ko je šel plavat
- dimna v 5-ki (??), ki je spravla na tla Nobyja, ki smo ga pol vn vlekl
- mimo 3-4 smo napadal 2-ko.. eni FR-ji so preveč cincal in jih je Brujo od uzadi pofrendlijal aka: "Jebite si mater počasnele"
- Black rain scenariji
- Žune je pometal steklo v 3-4... brez metle ... s škornjem... in smo ga odpelal nogo zašit
- Moose za roj. dan prnesu pohanga pšanca (SLO KFC)
- nočni hardcore CQB-ji

Če slučajno Žune ni vidu tega v shoutbox-u:
http://tinyurl.com/p6vm7d4

Bom aploudu še kak movie..

Last edited by frik on 22. Jan 2014 14:02, edited 1 time in total.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 20. Jan 2014 23:38 
FORCE RECON
FORCE RECON

Fakof tuki mi lušte delat... [smile_002

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 20. Jan 2014 23:46 
FORCE RECON
FORCE RECON

Še tole sem najdu

Članek z revije Mag (tam okol leta 2005??):
Image

Image

Image

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 21. Jan 2014 09:29 
LEGION d'UNITE
LEGION d'UNITE

:D

sexy

sicer pa:
Deki wrote:
Ker naš shoutbox še vedno ne zna copy/paste-at URL-jev

Problem je samo v https - postni URL brez Sja, pa bo delal...

LdU#6: Naloga je sveta in jo izvršuješ do konca za vsako ceno

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 21. Jan 2014 19:20 
FORCE RECON
FORCE RECON

B&G, dobr smo se mel na Blokah!

-> Še pomnite Brujo the Superfly. Pač, letet se ne da...
-> Zadimljena dvojka, ko mi je zmanjkal kisika... če nebi našel vrat, bi jih naredil.
-> CQB smo imel naštudiran kot poštevanko in TA4 je bila poezija pwnanja.
-> Par polomljenih zfop je bilo, posledično ukaz, da je CQB obvezen z zaščito.
-> Deki mi je zaščitne špegle razstrelil s snajpo [stretcher
-> Tripy teh monkey po žlebovih
-> Čarovnica v piceriji
-> Legendarni nočni spopadi
-> Dice the Brave: "D' se t' nau kej zgodl" in "Bruuuujo, skoz okno me streeela..."
-> The Saint: "Zdej se pa z Brujotom zmen zakaj sm te u faco ustrelu!"
-> Golob, ki me je namesto z BBjem ustrelil kar s samim zaklepom od Glocka.

...še kej bom dodal :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 22. Jan 2014 09:01 
FORCE RECON
FORCE RECON

Najbolj zabavno je blo sodelavcem v ponedeljek razlagat zakaj zgledam kot čebelarski vajenc.
Sem enkrat iz 4-ke z M24 porabil 800bb-jev. Sem mel cel teden musklfiber pa kakih 100 kilov.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 22. Jan 2014 20:33 
FORCE RECON
FORCE RECON

Brujo wrote:
The Saint: "Zdej se pa z Brujotom zmen zakaj sm te u faco ustrelu!"

The one and only... Captain America!

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 23. Jan 2014 23:12 
LEGION d'UNITE
LEGION d'UNITE

Iiii, lepi časi!!!
Pa najboljse shefajte smo imeli tam! Pa razno abzajlanje, vdiranja čez okna, nočni fajti (z luknjami v tleh), prenašanje nekih zabojev gor in dol, uf, prav pogrešam te Bloke :(

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 24. Jan 2014 14:28 

Jailbreak scenariji so mi ostali najbolj v spominu. Namesto vdiranja v objekt je bilo potrebno ven bežati. Kao džoniji, ki smo se osvobodili iz ječe, zunaj nas pa lovijo lagerfurerji.
Kasneje so bili za območje vojašnice predvideni načrti, kako ga spremeniti v IOC Bloke. Med objektom št. 12 in parkingom sem narisal celo manjši rondo. Severno od objekta 12 je bil pa predviden nov dovoz na lokalno cesto. Bom pobrskal, če še kje najdem tiste načrte. To je bilo cca leta 2008-2009.
Ah, kje je že vse to. Takrat sem lahko še pretekel 100 m v kosu, in sem se manj kot 3x vmes moral ustaviti......

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 28. Jan 2014 23:49 
FORCE RECON
FORCE RECON

Bloke so zame bile airsoft - drugega airsofta nisem preveč obrajtala. Nenazadnje dolgo časa v šumah sploh nič nisem trofla :S Na Blokah pa sem si tudi s svojimi spretnostmi dala duška. Še najbolj prvič, ko sem na Shefajtu skurla eno nenormalno količino klubskih bbjev (like 4kg z minimičko in nato še dvema drugima gunoma - na koncu vsakem v eni roki). Sem nonštop sam trigerja držala. [M249SAW

Nabojniki so bli VLOŽKI, pinki torbica pa vedno v HQ pri roki, da nisem rabla vlačit s sabo odvečnih zadevščin. Fantje so me meli radi, jaz pa njih :oops: No, razen Bruhka, k sva mela spešl odnos :twisted: Spomnim se 'grozljivih' prizorov iz svojih prvih fajtov, ko sta se divje spopadla Blayo in Brujo. Sem si mislila, da so psihoti totalni... In prav sem imela [smile_023

V 10ki sem si razbila brado, ko sem laufala v bran Dekiju, pa sem se spotaknila ob železni štift, ki je štrlel iz tal. Šivanja me je rešil trakec od čelade, tak da je bila le huda oteklina. Kajpada se od takrat od čelade in trakca več ne ločim.

V taisti bajti mi je Brujo z enga metra šutnu sredinski členek od fakerja na desni roki, tak da imam le-tu artritične spremembe (vključno s slabšo gibljivostjo) in ga lahk še vedno kolnem vsako zimo in ko se vreme poslabša. [medic

Ob 6ki so rasle gozdne jagode, tak da smo jih lahko sred fajtov veselo zobali. [smile_004
V 7ki se spomnim, da sem enkrat bila zadnja od preživelih, pa so se soborci na respawnu drli: "SheRa je our last man standing". Pihnu me je Nik skoz eno icimici luknjico med opekcami.

Enkrat smo imeli na Shefajtu FASHION POLICE in smo nabavili rekvizite od Guccija pa CKja. Ujetnikom smo izvajale 'nego las' z briljantino in druge podobne modne 'torture'. Ful je blo smešno videt ene, k so se ful radi pustli ujeti - npr. Pablo. Glišo je nosu majco I [inlove GIRLS No, drugi so čist dekompenzirali... :lol:

Za kakšno urco ali dve smo si teren včasih razdelili s paintballerji, ki so se največkrat zabavali v DISCU. Pa so nas samo debelo gledali, ko so ure minevale, mi pa še kar nismo šli. Meli smo svoje male piknike ob pavzah, pa se nam nikam ni mudilo. FIGHTS WERE 2 GOOD TO BE TRUE THERE! Čeprav so eni jamrali, da so se že naveličali - like po petih letih. No, sama se nisem nikoli in spomnim se depre, ko smo zvedeli, da so nam fajti šteti. Hvalabogu sem zanosila, pa sem do neke mere lažje prebolela izgubo - dokončno pa kot berete nikoli! Zato pa smo tudi naredili na družinskem izletu tele slikce in sem spodbudila lenega Dexona, naj jih da gor...

Spomnim se zadnjega svojega fajta, ko sem bila že kak mesec ali 2 noseča - ker je bilo mrzlo sem na straži ležala s trebuhom v luft, da se ne bi prehladila.

QLke so bili 'pikniki' pri Tripyu - čevapi, štrudli in pijanice. Eni so se še malce zapohali, da je bilo še bolj zabavno. Eni pa so se kar stepst hotli, npr. Brdi - pa so ga nagnali, ker je bil ultrapsiho in celo med nas ni pasal :mrgreen:

Bloke so zdaj popolnoma uničene - spremenjene v peskokop in zgledajo katastrofalno. Če mene vprašate je to tudi z vidika ekologije pogrom, pa kaj češ - kapitalizem nas je dotolkel. Nobeno naše razbijanje vrat in streljanje čez okna jih ni moglo tako dokrajčiti. Vsake tolko pa smo jih celo čistili (steklo in ostalo kramo) pa zaščitili nevarne predele, ki jih ni bilo malo. Čuda, da si na nočnih fajtih nihče nič ni naredil - še zlasti Dice [doh . Sama sem enkrat obstala - ne vem zakaj - tik ob nekem jašku. GOOD LUCK pač.

Včasih sanjam hude sanje, kako me eni zlikovci napadajo, pa mi nič ne more do živega, ker se dobr branim - evo tud to so mi dale Bloke. Seveda tudi po zaslugi tistih, ki so se prostovoljno in na lep način pustili zasmokati [gasmask in zmolestati - največkrat legijci [beret .

Zaj pa lahko noč - upam, da sanjam BLOKE [smile_023 [smile_023 [M16 [MP5 [army [marine [stretcher [smile_001

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 12 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]